Talli tüdrukud

Puidust lillekastid

Meie puidust lillekastid on ideaalne viis lisada oma aeda, terrassile või rõdule rohelust ja ilu. Need kastid on loodud praktilise ja lihtsa disainiga, kasutades kvaliteetseid materjale, mis tagavad pikaealisuse ja vastupidavuse. Olgu su eesmärk kaunistada oma aeda/terrassi värviliste lilledega või kasvatada värskeid ürte ja köögivilju, meie puidust lillekastid on mõeldud just selleks, et muuta taimede eest hoolitsemine võimalikult lihtsaks ja nauditavaks.

Kastide valmistamiseks kasutame keskkonnasõbraliku ja looduslähedast puitu, toetamaks jätkusuutlikku eluviisi ja pakkumaks sinu aiale looduslikku ilmet. Meie kaste saab erinevates suurustes ja nii leidub lahendus igale aiale, terrassile või rõdule.

Puidust lillekastide peamised omadused:

  • Valmistatud kvaliteetsest ja vastupidavast puidust.
  • Saadaval erinevates suurustes, et vastata kõikidele vajadustele.
  • Ideaalsed lillede, taimede ja köögiviljade kasvatamiseks.
  • Keskkonnasõbralik valik, mis toob sinu aeda looduslähedase hõngu.
  • Lihtne paigaldada ja hooldada, tagamaks, et saad oma aiale keskenduda ilma lisavaevata.
Standardsete puidust lillekastide mõõdud:
Meie standardne puidust lillekast on mõõtudega 1m pikk, 24cm lai ja 19cm kõrge. Kastide välisküljed on hööveldatud puidust ja siseküljed hööveldamata puidust. Lillekastide põhjas on veekindel vineer, milles on üks või mitu auku põhjas, et tagada taimedele õige kastmisvee äravool.
 
Lillekastid on valminud koostöös lillekasvatajaga Suvelilled.ee  ja täpselt optimaalse suurusega tagamaks õige hooldamise korral suvelillede lopsakus ja pikaealisus. Kastid on piisavalt suured, et taimedel oleks ruumi kasvada ja samas ei kuiva põua perioodil kast nii kiiresti ära.
 
Puidust lillekastide viimistlus:
Kõik meie puidust lillekastid valmivad käsitööna ja iga kast on eraldi hoolikalt lihvitud tagamaks ilus  ja kvaliteetne viimistlus. Pakume puidust lillekaste nii värvimata kui ka kliendile sobivasse tooni värvituna. Kastide pikaealisuse tagamiseks soovitame lillekastid alati ära värvida.  Pigem värvida kui puiduimmutusvahenditega töödelda.
 
Puidust lillekastide hooldus:
Meie puidust lillekastid on mõeldud eeskätt välitingimustes kasutamiseks ja paigaldamisel tuleb arvestada kastmisvee äravooluga. 
Talveks soovitame kastid hoiustada pikaealisuse tagamiseks sisetingimustesse, kuid kastid võivad jääda talveks ka näiteks terrassile või rõdule. Vajadusel saab mõne aasta pärast kastid üle värvida.
 
Kui soovid oma aeda kaunistada lopsakate suvelilledega ja soovid kvaliteetset ja vastupidavat puidust lillekasti, siis oled õiges kohas. Meie lillekastid on vastupidavad, ilmastikukindlad ja sobivad erinevate lillede ja taimede kasvatamiseks. Vali endale sobiv suurus ning lase oma aed särama meie kvaliteetsete puidust lillekastide abil.
Scroll to Top