Talli tüdrukud

Narr Tillu

16,00 

Õukonna Narr Tillu, Mini Kuningriigi rõõmusõnumitooja, on 16 cm pikkune ja valmistatud pehmest puuvillasest lõngast, tuues naeru iga lapse südamesse.

Availability: 1 laos

See on õukonna Narr Tillu, Mini Kuningriigi kõige lõbusam ja värvikirevam tegelane. Tillu on 16 cm pikk ja nagu kõik Mini Kuningriigi elanikud, on ka tema valmistatud pehmest puuvillasest lõngast. Tal turvasilmad ja allergiavaba padjasisu teevad, väikeste detailide tõttu tuleb alla 3 aastaste lastega olla siiski ettevaatlik.

Narr Tillu on tuntud oma vallatute trikkide ja rõõmsa naeru poolest. Ta on loodud selleks, et tuua rõõmu ja naeru igasse päeva. Tillu ei ole lihtsalt mänguasi, vaid kaaslane, kes õpetab lapsi nägema elu helgemat poolt ja leidma põhjust naeratuseks ka kõige sombusemal päeval.

Iga päev Narr Tilluga on täis seiklusi ja üllatusi. Ta on ideaalne kaaslane lastele, kes armastavad lugusid ja fantaasiamaailmu, kus kõik on võimalik.

Mini kuningriigi sari on valminud aradiyatoys raamatu “Mini Kingdom” alusel. Kõiki meie poes saada olevaid mini kuningriigi kaisukaid näed siit!

Rohkem meie amigurumide loost saab lugeda siit!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Scroll to Top