Talli tüdrukud

Draakon Argo

12,00 

Draakon Argo – Mini Kuningriigi vapper amigurumi draakon. Ideaalne seikluskaaslane ja kingitus igale lapsele draakoniaastal

Availability: 1 laos

Siin on Draakon Argo, Mini Kuningriigi kõige väiksem ja samas kõige vapram elanik. Tema 12 cm pikkune, pehmest puuvillasest lõngast valmistatud keha ja allergiavaba padjasisuga täidetud sisemus teevad temast ideaalse mänguasja väikestele kätele. Varustatud turvasilmadega, pakub Argo turvalist mänguaega, kuigi soovitame olla ettevaatlik alla 3-aastaste lastega seoses väikeste osadega.

Draakon Argo ei ole mitte ainult armas amigurumi mänguasi, vaid ka sümbol jõule ja julgusele, eriti 2024. aasta draakoniaastal. Tema seikluslik vaim innustab lapsi õppima vapruse tähendust, kui nad koos temaga fantaasiarikkaid maailmu avastavad. Olgu see aaretejaht või uute sõprade leidmine, Argo on alati valmis toetama ja kaitsma oma väikest sõpra igal teekonnal.

Mini kuningriigi sari on valminud aradiyatoys raamatu “Mini Kingdom” alusel.  Kõiki meie poes saada olevaid mini kuningriigi kaisukaid näed siit!

Rohkem meie amigurumide loost saab lugeda siit!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Scroll to Top