Talli tüdrukud

Kass Mirri

10,00 

Draakon Argo – Mini Kuningriigi vapper amigurumi draakon. Ideaalne seikluskaaslane ja kingitus igale lapsele draakoniaastal

Availability: 1 laos

Kass Mirriga on Mini Kuningriigi kõige nurruvam ja pehmem elanik. Mirri on 7,5 cm pikkune, valmistatud kvaliteetsest puuvillasest lõngast ja täidetud allergiavaba padjasisuga, muutes ta ideaalseks mängukaaslaseks. Tema silmad on turvasilmad, mis lisavad turvalisust, kuid soovitame olla tähelepanelik alla 3-aastaste laste puhul väikeste detailide tõttu.

Kass Mirri on uudishimulik ja armastab seiklusi, olles alati valmis uusi sõpru leidma ja Mini Kuningriigis põnevaid paiku avastama. Tema pehme keha ja sõbralik olemus teevad temast suurepärase lohutaja ja kaaslase igale lapsele.

Mirri ei ole lihtsalt mänguasi, vaid väike sõber, kes toob soojust ja rõõmu igasse päeva. Ta on ideaalne lisand igasse mängutuppa, pakkudes lõputult rõõmu ja mänguvõimalusi.

Mini kuningriigi sari on valminud aradiyatoys raamatu “Mini Kingdom” alusel. Kõiki meie poes saada olevaid mini kuningriigi kaisukaid näed siit!

Rohkem meie amigurumide loost saab lugeda siit!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Scroll to Top